Vendi i parë në volejboll…

Nxënësit e shkollës tone morrën vendin e parë në garrat komunale në volejboll. Meritë e këtij suksesi përveç nxënësve të cilët dhanë maksimumin e tyre, është padyshim edhe puna e palodhshme e arsimtarit të edukatës fizike Milan Ristovski. Ju lumtë nxënësve dhe arsimtarit.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *