URIME FILLIMI I VITIT TË RI SHKOLLOR,  SUKSESE TË GJITHË NXËNËSVE!

Fytyra të emocionuara, buzëqeshje të ngrohta dhe shumë emocione mbushën shkollat ​​sot në fillim të vitit të ri shkollor. Duke iu uruar shëndet, suksese të mëdha dhe përparim, drejtoresha e shkolles sone , Samie Alili, të gjithë nxënësve ua uron fillimin e vitit shkollor, duke i inkurajuar veçanërisht nxënësit e klasës së parë, për të cilët sot është një dite e veçantë:

“Jemi këtu për të uruar fillim të suksesshëm të vitit të ri shkollor, nxënësve të klasës së parë, por edhe të gjithë nxënësve dhe jo vetëm në këtë shkollë, por edhe në të gjitha shkollat ​​e Komunës së Tetovës. vit të suksesshëm, të jenë të shëndetshëm, të lumtur dhe të gëzuar dhe të fitojnë njohuri, të cilat do të jenë jashtëzakonisht të rëndësishme për ta në të ardhmen e tyre.