Vendi i parë në garra në gjuhë angleze

Të shtunën, më 17 dhjetor 2022, u mbajt garra e 11-të në gjuhën angleze për ndarjen e bursave e cila si çdo vit u organizuara nga Yahya Kemal College – Tetovo.

Në këtë garrë nxënësja jonë Ema Veljanoska nën mentorimin e mësimdhënëses Zorica Trpkoska fitoi vendin e parë. Ndërkaq, nxënësja Zara Musliu nën mentorimin e mësimdhënësit Pleurat Bexheti fitoi vendin e gjashtë.

Urime Emës dhe mësimdhënëses Zorica, jemi krenarë për suksesin tuaj. Urime Zarës dhe mësimdhënësit Pleurat!

Ju urojmë shumë suksese në të ardhmen!

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *