Punetori ne kuader te projektit PESTALOCI

Sot u realizua puntoria me nxenesit tone qe jane te kyqur ne projektin PESTALOCI dhe organizata joqeveritare SEGA dhe ambasades se femijeve MEGJASH. Tema eshte si te krijojme shkolle te sigurte.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *