PANAIRI I BAMIRËSISË

Sot ne shkollen tone u mbajt “Panairi i bamiresisë” i organizuar nga mesueset, prinderit dhe nxenesit tone me rastin e fillimit te muajit te shenjte te Ramazanit. Ne kete aktivitet nxenesit punimet e tyre i ekspozuan ne oborrin e shkollës dhe i ofruan per shitje. Te hollat e mbledhura do te donohen per qellime bamirësie.
Panairi u vizitua nga nje numer i madh i prinderve e mysafireve tjere te cilët blejten punimet e nxenesve. Ky aktivitet u mirëprit nga qytetaret e Tetoves.
Ju lumte te gjitheve per kete panair te organizuar mirë e mbresëlënës!


Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *