Muaji i vetedijesimit ekologjik

Nxenèsit e shkolles fillore “Liria” ne Tetove ne bashkepunim me Inspektoratin Komunal, Njesine e Veprimtarise Komunale dhe Ambientit Jetesor, kane realizuar aktivitetin per vetèdijesimin e qytetarève pèr nje qytet me tè paster që organizohet ne kuader te “Muajit te vetedijesimit ekologjik”.
Të ndergjegësohemi per nje qytet të paster për nje te ardhme me te mire!
————————————

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *