3 Dhjetori – Dita ndërkombëtare e personave me aftësi të kufizuara

Me rastin e 3 Dhjetorit, ditën e personave me aftësi të kufizuar në shkollën tonë u organizuan aktivitete të ndryshme dedikuar këtyre personave. Në këtë organizim morrën pjesë arsimtarë, nxënës, prindër dhe mysafirë të cilët dhanë kontributin e tyre. Falemenderojme të gjithë pjesëmarrësit: Teatri Pinokio, Galeria e Arteve Tetovë, Komuna e Tetovës, Yahya Kemal College – Tetovo, Ballonparty, restorantin Grand si dhe Drejtoreshën tonë së bashku me mësimdhënësit dhe nxënësit.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *