Trajnim – “Standardet për edukim interkulturor”

Të enjten, më datë 31 mars 2022 ne SHFK “Liria” – Tetovë, u mbajt diseminimi/trajnimi nga projekti “Standardet për edukimin interkulturor”. Trajnuese ishin arsimtaret Aleksandra Kirova dhe Gresa Ibraimi, si dhe këshilltarja e BZH-së Olgica Naumoska.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *